Logotyp Podwórko Talentów NiveaUprzejmie informujemy, że Gmina Kurów zgłosiła swój udział w Konkursie "Podwórko Talentów NIVEA" organizowanym przez NIVEA Polska Sp. z o.o. Grupa Beiersdorf ul. Gnieźnieńska 32 61-021 Poznań.

Konkurs ma na celu budowę niepowtarzalnych placów zabaw w 20 lokalizacjach w całej Polsce. Będą to place zabaw składające się z wielu elementów, m.in.: kubik wspinaczka ,urządzenie do balansowania, huśtawka bocianie gniazdo, gra Twister, gra skok w dal, gra w kapsle, trampolina, tablice muzyczne z bębnami, teatrzyk, tuba do rozmawiania, planetarium, rowerek, piaskownica naukowa, zegar słoneczny, ławka, z których dzieci będą mogły korzystać, aby aktywnie spędzać czas.

Zwycięstwo w konkursie zależy wyłącznie od zaangażowania mieszkańców, czyli od ilości głosów oddanych na daną lokalizację.

Już od 22 maja 2020 r. zgłoszona przez Gminę lokalizacja placu zabaw - nieruchomość w Kurowie, na której znajduje się Zespół Szkolno- Przedszkolny w Kurowie bierze udział w ogólnopolskim konkursie.

Konkursowa rywalizacja polega na aktywnym głosowaniu na zgłoszoną lokalizację za pośrednictwem aplikacji na stronie podworko.nivea.pl.

Codziennie każdy mieszkaniec ma możliwość oddania jednego głosu, a im więcej głosów, tym większa szansa na wygraną i wspólną zabawę.

Serdecznie zachęcamy do udziału w głosowaniu.