Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa ROLNIK w Klementowicach posiada do wydzierżawienia, wynajmu lub sprzedaży działkę Nr ewid. 423/1 o powierzchni 12800 m2 utwardzoną z dojazdem przy drodze powiatowej i gminnej w miejscowości Klementowice, gm. Kurów.

Działka ta zgodnie z planem zagospodarowania jest przeznaczona na działalność usługowo-handlową.

Na działce znajdują się pomieszczenia lokalowe – magazyn o powierzchni 450 m2 oraz waga samochodowa.

Dostępne media: energia elektryczna, gaz, woda, linia światłowodowa.

Tel. kontaktowy: 509353253.

Zobacz zdjęcia w większym rozmiarze: Lokalizacja działki (1) Zobacz zdjęcia w większym rozmiarze: Lokalizacja działki (2)
Zobacz zdjęcia w większym rozmiarze: Lokalizacja działki (3) Zobacz zdjęcia w większym rozmiarze: Widok działki

Gmina Kurów posiada dwa gabinety lekarskie o powierzchni użytkowej 20m2 oraz 16 m2 w budynku Ośrodka Zdrowia w Klementowicach (I piętro), Klementowice 314, 24-170 Kurów z oddzielną rejestracją, poczekalnią i toaletami do wynajmu dla potrzeb prowadzenia prywatnej praktyki lekarskiej (np. podstawowej opieki zdrowotnej, stomatologicznej, kardiologicznej, fizjoterapeutycznej, psychologicznej).

Zapewnimy atrakcyjne warunki najmu.

Szczegóły do ustalenia indywidualnie w Urzędzie Gminy Kurów.

ZAPRASZAMY !!!

Tel. 81 88 11 777 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Powiększ zdjęcie: Gabinety lekarskie na wynajem (1) Powiększ zdjęcie: Gabinety lekarskie na wynajem (2) Powiększ zdjęcie: Gabinety lekarskie na wynajem (3) Powiększ zdjęcie: Gabinety lekarskie na wynajem (4) Powiększ zdjęcie: Gabinety lekarskie na wynajem (5) Powiększ zdjęcie: Gabinety lekarskie na wynajem (6) Powiększ zdjęcie: Gabinety lekarskie na wynajem (7) Powiększ zdjęcie: Gabinety lekarskie na wynajem (8) Powiększ zdjęcie: Gabinety lekarskie na wynajem (9)

Kurów – ul. Nowa- Żabia
300 metrów od siedziby gminy i około 100 metrów od drogi krajowej nr 17 Warszawa – Lublin

Wyświetla grafikę w większym rozmiarze w nakładce: Lokalizacja - Mapka Wyświetla grafikę w większym rozmiarze w nakładce: Lokalizacja - Zdjęcie satelitarne

Opis nieruchomości: Na sprzedaż nieruchomości gruntowe z budynkiem produkcyjno - magazynowo - biurowym oraz mieszkalnym położone w centrum Kurowa bez obciążeń hipotecznych z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną (wolnostojącą, bliźniaczą i szeregową) w terenach aktywności gospodarczej oznaczonych w planie symbolem AG.

Bank Spółdzielczy w Niemcach, Oddział w Kurowie, ul. Lubelska 9, 24-170 Kurów posiada do wynajęcia lokal użytkowy o łącznej powierzchni 89,70 m2.

PlanLokalu